تندیس مدیر سال در دستان محمد مصدق مدیر استارت آپ

راه حل انتخاب و جذب افراد در استارت آپ
تیر ۱۷, ۱۳۹۸

چهارمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال ویژه مدیران و مسئولان کشوری در هجدهم تیر در تالار دیپلماتیک وزارت امور خارجه کشور برگزارشد.

دکتر محمد مصدق و مصطفی مصدق بنیان گذاران کارخانه تولید استارت اپ ۲۸۰۶ به عنوان مدیر برتر سال کشور در چهارمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال انتخاب شدند.

 

 

در سال حمایت از تولید ملى اقتصاد مقاومتى این دو مدیر جوان و کارافرین با ایجاد اشتغال زایى، کارآفرینى و نوآورى موفق به دریافت جایزه اى شدند که بى شک نشان دهنده توانایى هاى بیشمار نسل جوان براى ساختن آینده ایران اسلامى و تکیه بر توانیهاى بومى بر پایه حفظ استقلال و نیازمند نبودن به هر نیروى خارجى در کشور است.
گفتنى ست برادران مصدق از خانواده اى کاملا فرهنگى – ورزشى به حساب مى آیند که در کنار برادر بزرگتر خود امیر مصدق به عنوان تهیه کننده یکى از پر بیننده ترین برنامه هاى ورزشى صدا و سیماى جمهورى اسلامى یعنى ورزش از نگاه دو بیش از ١٠ بار با کسب عنوان قهرمانى جهان در ورزش رزمى کیک بوکسینگ پرچم پرافتخار ایران را در دنیا به اهتزاز درآورده اند و باعث طنین انداز شدن سرود ملى کشورمان در رقابتهاى معتبر جهانى شده اند.

استارت آپ ۲۸۰۶ به عنوان بزرگترین شرکت دانش بنیان در زمینه ی  تولید استارت آپ  کشور شناخته می شود . دکتر محمد مصدق به عنوان مدیر برترسال کشور جزو ۵۷ مدیر برتر  شرکت ها و استارت آپ های برگزیده ایران انتخاب شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.