چند نمونه استارت آپ های برتر2018-بخش دوم

در ادامه به معرفی دیگر استارت آپ های برتر2018  می پردازیم :

 

6.MoveWit: کلاس‌های فیتنس جهانی بر روی گوشی‌تان

 

نام کمپانی: MoveWith

شرکت سرمایه گذار: Eurie Kim در Forerunner Ventures

ارتباط: سرمایه گذار

سرمایه گذاری: ۳,۸ میلیون دلار

چه کاری انجام می‌دهد: یک اپلیکیشن شخصی فیتنس که تمرینات صوتی مربیان شناخته شده را در اختیارتان قرار می‌دهد. این اپلیکیشن این کلاس‌ها را شامل می‌شود: کلاس‌هایی برای جسم (دو/دوچرخه سواری/باراسل)، ذهن (یوگا) و روح (مدیتیشن/گفتگو).

چرا محبوب است: کیم می‌گوید: “یک نرم افزار قدرتمند که هر ماه بیشتر رشد کرده و تمام ویژگی‌های لازم برای افزایش سلامت جسم و روح را داراست، از جمله: برنامه‌های فیتنس، برنامه‌های تمرینی با میزان فعالیت مختلف، برنامه‌های مدیتیشن در راستای تمرینات فیزیکی و غیره… MoveWith باشگاه مدرن امروز است که هم کاملاً شخصی بوده و هم دیجیتال.”

سایت: MoveWith

 

7.Zume Pizza: ربات‌های پیتزا پز

نام کمپانی: Zume Pizza

شرکت سرمایه گذار: Eurie Kim در Forerunner Ventures

ارتباط: عدم وجود ارتباط. شرکت سرمایه گذار تنها ایده این استارت آپ را جالب می‌داند.

سرمایه گذاری: ۴۸ میلیون دلار

چه کاری انجام می‌دهد: استارت آپی که یک کامیون را به سیستم اتوماتیک مجهز کرده تا ربات‌ها در آشپزخانه آن پیتزا تهیه کرده و آن را به صورت داغ تحویل دهند. این استارت آپ می‌تواند در صنعت تحویل غذا تحول ایجاد کند.

چرا محبوب است: کیم می‌گوید: “ربات‌ها پیتزا بسازند؟ آیا این جالب نیست؟ این گروه در تلاش هستند تا این غذای تازه و با کیفیت را با قیمت مقرون به صرفه تحویل داده و در صنعت تهیه و تحویل فست فود تحول ایجاد نمایند.”

سایت: Zume Pizza

 

8.Earny: بازپرداخت‌های خودکار

نام کمپانی: Earny

شرکت سرمایه گذار: Michael Jones مدیرعامل Science

ارتباط: سرمایه گذار

سرمایه گذاری: ۲,۵ میلیون دلار

چه کاری انجام می‌دهد: یک سرویس بازپرداخت اتوماتیک که در مواقع کاهش قیمت در فروشگاه‌ها یا شرکت‌های کارت اعتباری، آن را به کاربران اطلاع می‌دهد.

چرا محبوب است: جونز می‌گوید: ” Earny به کاربران کمک می‌کند که با استفاده از سیاست بازپرداخت فروشگاه‌ها که توسط برخی از فروشگاه‌های مهم و شرکت‌های کارت اعتباری انجام می‌شود، از کاهش قیمت باخبر شوند، زیرا این کاهش قیمت‌ها اغلب اعلام نمی‌شود، تا مشتری‌ها برای دریافت بازپرداخت مراجعه نکنند.”

سایت:Earny

 

9.Ripple: استفاده از بلوک چین برای پرداخت‌های جهانی

نام کمپانی: Ripple

شرکت سرمایه گذار: Michael Jones مدیرعامل Scienc

ارتباط: عدم وجود ارتباط. شرکت سرمایه گذار تنها ایده این استارت آپ را جالب می‌داند.

سرمایه گذاری: ۹۳,۶ میلیون دلار

چه کاری انجام می‌دهد: این استارت آپ شبکه‌ای است که با استفاده از بلوک چین، تکنولوژی مؤثر در بیت کوین، به بانک‌ها و فرایندهای پرداخت اجازه می‌دهد تا با کمک یک واسطه پول را به شیوه امن در سراسر جهان به یکدیگر ارسال کنند. برد گارلینگهوس مدیر اجرایی سابق ای او آل و یاهو مدیرعامل این استارت آپ است.

چرا محبوب است: جونز می‌گوید: “امروزه استارت آپ های مربوط بلوک چین بسیار پررونق هستند که دلیل آن هم مشخص است. بلوک چین قابل استفاده و امن است و اگرچه در حال حاضر توسط عده‌ای استفاده می‌شود مسلماً استفاده از آن رفته رفته افزایش می‌یابد.”

سایت:Ripple

 

10.Duo Security: امنیت بیشتر رمزعبور

نام کمپانی: Duo Security

شرکت سرمایه گذار: Avery Rosin سرپرست Lead Edge Capital

ارتباط: سرمایه گذار

سرمایه گذاری: ۱۲۱,۵ میلیون دلار

چه کاری انجام می‌دهد: یک سرویس ابری که خدمات مدیریت رمزعبور ارائه داده و اطمینان حاصل می‌کنید که دستگاه‌ها پیش از اتصال به شرکت‌های حقوقی به ویروس آلوده نباشند.

چرا محبوب است: روسین می‌گوید: “ارزش این استارت آپ از سه سال پیش که با آن‌ها همکاری کردیم، با رشد مالی اخیر به بیش از ۱ میلیارد دلار افزایش یافته است.”

این کمپانی با سرعت رشد می‌کند، در زمینه سلامت تکنولوژی‌های جدید معرفی نموده، با شرکت‌های بزرگ همکاری کرده و اخیراً سرپرست سابق قسمت امنیتی فیسبوک، جاش یاور را استخدام کرده است.

سایت:Duo Security

برگرفته از : پروشات