بارگذاری
ما ایده ها و آرزو هایمان را به واقعیت تبدیل میکنیم.

پلت‌فرم گردشگری سلامت ما

پلت‌فرم گردشگری سلامت ما (مدیکال توریسم)، بستری برای جذب و هدایت بیماران خارجی و معرفی آن‌ها به پزشکان و مراکز درمانی ایرانی است. بیمارانی که به منظور دریافت خدمات پزشکی، درمانی و زیبایی به ایران سفر می‌کنند. پلتفرم ما در کنار خدمات درمانی برای بیماران، خدمات اقامتی و گردشگری را نیز توسط تامین‌کنندگان فراهم آورده است.

انجام صفر تا صد فرآیند سفر به ایران برای گردشگران سلامت

انجام کلیه امور اقامتی،درمان و حتی حمل و نقل درون شهری در ایران

رویایی داشتیم و آن را پرورش دادیم

ایجاد کامل ترین بستر جهت انتخاب و هدایت آگاهانه افرادی که قصد انجام انواع اعمال زیبایی و جراحی های سرپایی را دارند.

هر آنچه شما باید درباره پلت فرم سلامت بدانید.

با توجه به استخراج و جمع بندی آمار سال ۹۸ بیشترین گردشگران سلامت از کشور های افغانستان، عراق، آذربایجان، پاکستان، عمان، بحرین، کویت، ترکمنستان، هند و قطر به بیمارستانها و مراکز جراحی محدود مراجعه کرده اند. در همین زمان بیشترین علت مراجعه به ترتیب بیماریهای زنان، جراحی ارتوپدی، بیماریهای قلبی، ارولوژی، جراحی چشم، بیماریهای عفونی، جراحی های عمومی، جراحی بینی و بیماریهای غیر جراحی(درمان طبی) بوده است. شهرهای تهران، قم، مشهد، اهواز،شیراز، تبریز، سمنان، ارومیه، لار به ترتیب بیشترین تعداد مراجعه را از آن خود کرده اند.

این نحو استفاده از اموال، در ابتدا از به هم پیوستن مالکیت چندین توافق مابین فروشنده تایم ‌شرینگ و خریداران شکل می‌گیرد؛ نه به این معنا که ابتدا مالی توسط چندنفر خریداری شود و آن‌ها در مالی شریک شوند و سپس مابین خود بر سر نحوه استفاده از مال، توافق نمایند بلکه مالکیت نسبت به مالی مشترک به‌وجود می‌‌آید؛ سپس توافق بر سر چگونگی انتفاع از مال مشترک در واقع از پیش تعیین شده و مال موردنظر با این شرط واگذار می‌گردد که صرفا در بازه زمانی مشخصی در هر سال از مال استفاده شود، بدون آن که مانع استفاده سایر خریداران در بقیه ایام سال شود.

از خصوصیات مالکیت، دائمی بودن آن است. منظور از دوام آن است که وقتی مال در ملکیت کسی داخل شد، برای همیشه در ملک او باقی بماند مگر اینکه به یکی از اسباب انتقال مالکیت، به دیگری انتقال یابد. بر این اساس انتقال مالکیت منافاتی با دوام آن ندارد و منظور از مالکیت موقت این است که مالکیت شخص خودبه‌خود بدون هیچ سبب جدیدی زائل شود و مال به مالک اصلی برگزدد.