بارگذاری
ما ایده ها و آرزو هایمان را به واقعیت تبدیل میکنیم.

درباره ما

زودتر از دیگران اطلاع پیدا کردیم، سریع‌تر تصمیم گرفتیم و کار را اجرایی کردیم.
خواندن این مطالب، فرصتی برای زودتر دانستن و آشنایی با سرمایه‌گذاری بی برو برگرد موفق است؛ فرصتی که در کشورهای توسعه یافته، به سرعت ریشه دوانده و حجم باورنکردنی از سرمایه را از آن خود کرده است.
ما نیز در کنار تمام اندیشه‌ها و بهره‌مندی شخصی، با هدف بزرگ بازگرداندن پروبال ریخته شده‌ی اشتغال وطن و اثبات اینکه ایده‌های نو در کنار تیمی متخصص و کار بلد منجر به اشتغال و کارآفرینی می‌شود.
حال این سؤال‌ها پیش‌ می‌آید :
چه کسانی وارد این عرصه می‌شوند؟؟
چند درصد از سرمایه گذاران آستین‌ها را بالا می‌زنند تا علاوه بر سود خود سفره‌ی مردم را گسترده‌ کنند؟؟

ظهور کارخانه های استارت آپ Srart up Facrory

ظهور کارخانه‌های استارت‌آپ :
شاید این سؤال برای شما پیش بیاید که کارخانه استارت‌آپ با خود استارت‌آپ چه تفاوتی دارند؟!
تفاوت اینجاست که در کارخانه‌ی استارت‌آپ همزمان به چند ایده پرداخته می‌شود و خروجی چندین شغل است؛ در کارخانه‌های استارت‌آپ، طبقات مختلف استارت‌آپ، شروع به سرمایه‌گذاری در دستیابی به اهداف و عملی ساختن ایده‌هایشان می‌کنند و فضا در جهت توسعه‌ی محصول و مدل کسب و کارشان فراهم است.

۲۸۰۶ چه کرده است؟

کارخانه‌ی تولید استارت‌آپ ۲۸۰۶ با توجه به جذابیت و امکانات بسیار بالای آن، توانسته است در مدت زمان ۳ سال کارنامه‌ی خوبی در بحث تبلیغات و خدمات خود به جای بگذارد. این کارخانه در صدد توسعه گروه‌های تجاری تلگرام، از جمله اتاق بازرگانان، ایران تجارت، اتاق تجارت ایران، تجارت نو، بیزینس لند و … است.

استارت آپ ها با توجه به نظریه دهکده جهانی شکل گرفتند که در آن همه ی مردم می‌توانند هرگونه تجارتی در آن انجام دهند و علاوه براین بتوانند کسب و کار خود را تبلیغ کنند و با افتخار این مجموعه توانسته است خدمتی بزرگ در این حوزه ارائه کند و با ایجاد تعامل تجاری بین ۶۰۰ هزار عضو تجاری خود گامی بلند و ارزشمند بردارد. ما با توجه به حجم بسیار بالای کاربران در پیام رسان ها و بررسی های الزام با هدف حمایت از توسعه اشتغالزایی شهر، روستا و حمایت از کسب و کارهای نو فعالیت های خود را پشتیبانی می کنیم . علاوه بر این توانستیم بعد از سپری شدن ماه ها ، موفق به راه اندازی پلتفرم در پیام رسان تلگرام شویم این دستاورد سبب شد هزاران عضو فعال بیزینسی در قالب گروه های تجاری هدفمند به ما بپیوندند. الزام به ذکر است این قدرت تنها در دستان کارخانه تولید استارت آپ ۲۸۰۶ است. ۲۸۰۶ مفتخر است اعلام کند با پروژه های موفق خود می تواند همچنان خدمت رسان باقی بماند .

اهداف

عبور از مرحله آزمون و خطا به مرحله تجاری سازی برای بسیاری از استارت آپ ها عبور از مرحله راه اندازی ، پر فراز و نشیب تر است. به همین دلیل است که تعامل استارت آپ ها با بنگاه های اقتصادی باتجربه و پیشکسوت های عرصه کسب و کار همواره مورد توجه بوده است. شرکت های جا افتاده تر می‌توانند علاوه بر حمایت مالی از استارت آپ های مرتبط با حوزه کاری خودشان، تخصص، دانش و تجربه خود را هم در اختیار آنها قرار دهند و چتری روی سرشان باشند. کارخانه تولید استارت آپ ۲۸۰۶ قرار است بخش عمده چالش هایی را که برای استارت آپ ها به وجود می‌آید را برطرف سازد. این کارخانه در فرآیندی روشن، زنجیره کارآفرینی را میزبانی کرده و از زمان به وجود آمدن ایده تا زمانی که یک کسب و کار نوآورانه بتواند رونق گیرد، در کنار ایده پرداز است. این کارخانه علاوه بر برطرف ساختن مشکل دفتر کاری استارت آپ ها، مزایایی از قبیل تعامل صاحب نظران و مدیران استارت آپ ها با هم و همچنین نزدیکی و ارتباط با سرمایه گذاران را دارد که استارت آپ ها را رصد می‌کنند و برای ایده های خوب، سرمایه گذاری مالی صورت می‌گیرد.در واقع ما یک میانبریم و بیش از آن که شما فکر کنید به نتیجه، نزدیکتان می کنیم. همچنین با توجه به مهارت و تخصص مدیران کارخانه استارت آپ، مهمتر از سرمایه گذاری مالی، آموزش و مشاورهای است که در ابعاد مختلف در اختیار استارت آپ ها قرار می‌دهند. این کارخانه با هدف اشتغال زایی، امنیت، آرامش و پیشرفت تکنولوژیک راه اندازی شده است. ما به کارآفرینان کمک میکنیم تا سرعت کسب وکار خود را به منظور افزایش موفقیت در بازار افزایش دهند. ما رویکردی اختصاصی با تمرکز بر توسعه مشتریان و مشارکت استراتژیک ارائه می‌دهیم. اگر شما از کارآفرینان هستید که در جستجوی راه حل برای دنیای بهتر هستید، به ما بپیوندید.

زیرساختهای کارخانه تولید استارت آپ ۲۸۰۶

۶ در مکانی بیش از ۱۰۰۰ متر پروژه های خود را محقق می کند و به منظور اجرای اصولی و دقیق هر پروژه، در این کارخانه هر استارت آپ داری اتاقی مجزا است.
برای هر استارت آپ ۲ نفر حوزه فناوری اطلاعات ؛۱ نفر مسئول تبلیغات؛ ۲ نفر مسئول فروش و مدیریت فروش و یک نفر مدیر وجود دارد.که به طور کلی برای به کار گیری و اشتغال بیش از ۱۰۰۰ نفر به طور مستقیم و غیر مستقیم در شاخه های فناوری حداقل ۵۰ نفر(لجستیک )بیش از ۴۰۰ نفر(مدیر بازاریابی و بازاریاب )حداقل ۵۰ نفر( اپراتور تلفن )۲۰ نفر(کارمند اداری و پشتیبانی )حداقل ۲۰ نفر( استراتژیک )۵۰ نفر( تولید محتوا )۴۰ نفر(گروه تبلیغات)۴۰ نفر(امکانات تفریحی،ورزشی و یک آمفی تئاتر برای برگزاری برنامه های جمعی مرتبط با استارت آپ ها اختصاص داده می شود . اتاق کال سنتر مکانی است که تماس های تلفنی مشتریان و سایر تماس های مورد پاسخگویی قرار می‌گیرد و عموماً این فرایند توسط پردازشهای کامپیوتری صورت می‌پذیرد. به عبارت دیگر کال سنتر نقطه مرکزی مدیریت ارتباط با مشتریان است و مکانی است که تماس ها و جنبه های گوناگون ارتباط افراد (تلفن، ایمیل، پیام کوتاه و…) پاسخگویی و مدیریت می‌شوند. امروزه شرکت ها به اهمیتی که مرکز تماس در موفقیت آنهادارند پی برده اند وهمواره سعی می‌کنند این امکان را برای مشتریان شان فراهم آورند که در هر زمان و مکان و با سریعترین و ساده ترین امکانات بتوانند با شرکت ارتباط برقرار کنند.
همچنین با استفاده از امکانات موجود در نرم افزار مرکز تماس می‌توان با هر مشتری بر اساس ارزشی که برای سازمان به همراه می‌آورد ارتباط برقرار کرد،کافه تجارت ، اتاق هیئت مدیره ، اتاق تحلیل ، اتاق فکر برای ایده های جدید و… وجود دارد. ما دراین کارخانه تصمیم گرفته ایم از بزرگترین تکنولوژی های دنیا برای سرعت بخشیدن به کارها استفاده کنیم . ویژگی منحصر به فردی که این کارخانه دارد این است که شرایط را برای پرسنل خود طوری طراحی کرده است که بتواند هر گونه خواسته ای دارند همان جا انجام دهد .
ما به نیروی انسانی خود به چشم سرمایه می‌نگریم و محیط آرام همگام با استاندارهای جهانی را برای آنها فراهم آورده ایم چرا که تا همکاران ما آرامش نداشته باشند هیچ کاری به ثمر نمی نشیند. ما فضایی را برای همکاران خود به وجود می آوریم که آنها آنقدر امنیت شغلی داشته باشند و بدون دغدغه کار کنند که به درک درستی از استارت آپ برسند که در آینده به عنوان نیرویی منحصر بفرد در خانه استارت آپ مشارکت کنند. چون استارت آپ ها کسب و کاری نوپاست، در نتیجه فضایی ایجاد شده است که همکاران ما هیچگاه از مطرح کردن سوالات خود بیم نداشته باشند. پرسیدن سوالات درست، کلید دست یابی به شناخت است و این امر مهم باید از ویژگی کارکنان ما باشد
ما نیروهایی را تربیت می کنیم که در آینده بتوانند کار تیمی کنند و انطباق پذیری داشته باشند. عزمی راسخ و تفکری خارج از چهار چوب داشته باشند که به ایده های خلاق ما کمک کند و در همین راستا محیطی برای آنها فراهم می آوریم که نمونه آن تنها در خارج ایران قابل مشاهده است.
اتاق ورزش
اتاق استراحت
کتابخانه دیجیتال
مهد کودک برای خانواده های شاغل
کافه
اتاق خلاقیت
اتاق سرگرمی با وسایلی نظیر پینگ پنگ و فوتبال دستی
جابجایی کارکنان با اسکوتر و اسکیت برقی
در کنار این موارد ما هر هفته جلساتی داریم که افراد دو به دو به هم آموزش هایی را که دیده اند به یکدیگر یاد می دهند .همچنین آنها باید با جدیت دوره های تخصصی در نظر گرفته شده را بگذرانند.

در کارخانه تولید استارت آپ ۲۸۰۶ ،تمامی زیرساخت ها به منظور هدایت ایده ها و خلاقیت های افراد وجود دارد و در حقیقت کارخانه استارت آپ ما مکانی برای افراد خلاق و با ایده های نوین و فعال است. باشد که با این همت و پتانسیل قدمی در راه اشتغالزایی و شکوفایی ایران عزیزمان برداشته باشیم